RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 2. Liga - runda 2 - Kolejka 1(2019-02-02) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Posłuszny (Energiczni) | 29,00 | 2. | Jurkiewicz (Zryw) | 24,00 | 3. | Szastak (Wataha) | 24,00 | 4. | Urych (Longman) | 23,00 | 5. | Mizniak (Sor-Drew) | 22,00 | 6. | Ripetskyj (Sor-Drew) | 22,00 | 7. | Wieczorek (Olimpia) | 22,00 | 8. | Tataruch (Se Gramy) | 21,00 | 9. | Bury (Se Gramy) | 20,00 | 10. | Sawicki (Se Gramy) | 19,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Szastak (Wataha) | 33,00 | 2. | Posłuszny (Energiczni) | 28,00 | 3. | Broda (Wściekłe Psy) | 27,00 | 4. | Mizniak (Sor-Drew) | 25,00 | 5. | Szabatowski (PMB) | 25,00 | 6. | Cieślak (ZGP) | 20,00 | 7. | Franczuk (Zryw) | 19,00 | 8. | Jurkiewicz (Zryw) | 18,00 | 9. | Sawicki (Se Gramy) | 17,00 | 10. | Ripetskyj (Sor-Drew) | 16,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Urych (Longman) | 14,00 | 2. | Bury (Se Gramy) | 13,00 | 3. | Światowski (Wściekłe Psy) | 12,00 | 4. | Schlagner (Olimpia) | 11,00 | 5. | Penar (Wielka Kiść) | 10,00 | 6. | Smółka (Drozd) | 10,00 | 7. | Jurkiewicz (Zryw) | 9,00 | 8. | Nowak (Zryw) | 9,00 | 9. | Ripetskyj (Sor-Drew) | 9,00 | 10. | Szpala (Wielka Kiść) | 9,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Błachnio (Wataha) | 8,00 | 2. | Wieczorek (Olimpia) | 7,00 | 3. | Nowrotek (Budsar) | 6,00 | 4. | Sawicki (Se Gramy) | 6,00 | 5. | Rąba (Se Gramy) | 5,00 | 6. | Wierzbicki (PMB) | 5,00 | 7. | Bury (Se Gramy) | 4,00 | 8. | Huras (Energiczni) | 4,00 | 9. | Pruś (Energiczni) | 4,00 | 10. | Terlecki (Zryw) | 4,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bury (Se Gramy) | 4,00 | 2. | Wieczorek (Olimpia) | 4,00 | 3. | Doering (Gwiazdy Podwórka) | 3,00 | 4. | Fornagiel (Wataha) | 3,00 | 5. | Huras (Energiczni) | 3,00 | 6. | Ripetskyj (Sor-Drew) | 3,00 | 7. | Skulimowski (Gwiazdy Podwórka) | 3,00 | 8. | Czempik (ZGP) | 2,00 | 9. | Markocki (Wataha) | 2,00 | 10. | Marszałek (Wataha) | 2,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Jurkiewicz (Zryw) | 2,00 | 2. | Smółka (Drozd) | 2,00 | 3. | Urych (Longman) | 2,00 | 4. | Bury (Se Gramy) | 1,00 | 5. | Fornagiel (Wataha) | 1,00 | 6. | Marszałek (Wataha) | 1,00 | 7. | Nowak (Zryw) | 1,00 | 8. | Penar (Wielka Kiść) | 1,00 | 9. | Ripetskyj (Sor-Drew) | 1,00 | 10. | Wierzbicki (PMB) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Doering (Gwiazdy Podwórka) | 7,00 | 2. | Sawicki (Se Gramy) | 6,00 | 3. | Błachnio (Wataha) | 4,00 | 4. | Czempik (ZGP) | 4,00 | 5. | Goik (Gwiazdy Podwórka) | 4,00 | 6. | Szastak (Wataha) | 4,00 | 7. | Bury (Se Gramy) | 3,00 | 8. | Cieślak (ZGP) | 3,00 | 9. | Ganczarczyk (Szpotloki) | 3,00 | 10. | Miller (Sor-Drew) | 3,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Jurkiewicz (Zryw) | 75,0% | 2. | Widera (PMB) | 63,6% | 3. | Tataruch (Se Gramy) | 61,5% | 4. | Posłuszny (Energiczni) | 58,8% | 5. | Ziaja (Drozd) | 57,1% | 6. | Sawicki (Se Gramy) | 54,6% | 7. | Franczuk (Zryw) | 53,3% | 8. | Szabatowski (PMB) | 52,4% | 9. | Cieślak (ZGP) | 50,0% | 10. | Ripetskyj (Sor-Drew) | 50,0% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Posłuszny (Energiczni) | 57,1% | 2. | Szastak (Wataha) | 54,6% | 3. | Mizniak (Sor-Drew) | 46,2% | 4. | Broda (Wściekłe Psy) | 41,7% | 5. | Ripetskyj (Sor-Drew) | 40,0% | 6. | Sawicki (Se Gramy) | 40,0% | 7. | Franczuk (Zryw) | 37,5% | 8. | Czempik (ZGP) | 33,3% | 9. | Janik (Wielka Kiść) | 33,3% | 10. | Skrzyński (ZGP) | 33,3% |
Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Faza półfinałowa | Spotkania 2 | | Para 1: | | Gwiezdno Flota | 72 | : | 56 | Budsar | więcej» | (13-04-2024 13:00) | | Para 2: | | Rybnik Team | 80 | : | 60 | Dobermany | więcej» | (13-04-2024 14:40) | | Spotkania 1 | | Para 1: | | Budsar | 80 | : | 111 | Gwiezdno Flota | więcej» | (06-04-2024 16:15) | | Para 2: | | Dobermany | 55 | : | 66 | Rybnik Team | więcej» | (06-04-2024 17:35) | | — Finały | Spotkania 3 | | O 1. miejsce: | | Dobermany | 64 | : | 42 | Rybnik Team | więcej» | (06-05-2023 13:20) | | Spotkania 2 | | Rybnik Team | 64 | : | 52 | Dobermany | więcej» | (29-04-2023 13:20) | | O 3. miejsce: | | Gwiezdno Flota | 62 | : | 68 | Monstars | więcej» | (29-04-2023 12:00) | | Spotkania 1 | | O 1. miejsce: | | Dobermany | 69 | : | 57 | Rybnik Team | więcej» | (22-04-2023 13:20) | | O 3. miejsce: | | Monstars | 59 | : | 38 | Gwiezdno Flota | więcej» | (22-04-2023 12:00) | |
Najbliższe meczeTabele |