RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2020/21 - Faza pierwsza - Kolejka 11(2020-12-05) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Bączyński (Romus) | 47,00 | 2. | Szabatowski (PMB) | 34,00 | 3. | Szymura (Rybnik Team) | 32,00 | 4. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 29,00 | 5. | Rospondek (Wataha) | 28,00 | 6. | Kupczak (Rybnik Team) | 23,00 | 7. | Kaczmarczyk (Hica) | 21,00 | 8. | Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 21,00 | 9. | Kurek (Atomic) | 20,00 | 10. | Sass (Atomic) | 19,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bączyński (Romus) | 41,00 | 2. | Szabatowski (PMB) | 36,00 | 3. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 31,00 | 4. | Szymura (Rybnik Team) | 30,00 | 5. | Kurek (Atomic) | 28,00 | 6. | Rospondek (Wataha) | 26,00 | 7. | Franczuk (Zryw) | 25,00 | 8. | Sass (Atomic) | 20,00 | 9. | Tataruch (Se Gramy) | 20,00 | 10. | Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 18,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Zimek (PMB) | 17,00 | 2. | Kowalski (Olimpia) | 13,00 | 3. | Bączyński (Romus) | 10,00 | 4. | Breguła (Romus) | 10,00 | 5. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 10,00 | 6. | Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 10,00 | 7. | Szmal (Atomic) | 10,00 | 8. | Filczek (Hica) | 9,00 | 9. | Forajter (Basket Czerwionka) | 9,00 | 10. | Błachnio (Wataha) | 7,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kaczmarczyk (Hica) | 9,00 | 2. | Błachnio (Wataha) | 8,00 | 3. | Lato (Gwiezdno Flota) | 8,00 | 4. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 7,00 | 5. | Bączyński (Romus) | 6,00 | 6. | Majchrzyk (Atomic) | 5,00 | 7. | Szymura (Rybnik Team) | 5,00 | 8. | Kupczak (Rybnik Team) | 4,00 | 9. | Sawicki (Se Gramy) | 4,00 | 10. | Szabatowski (PMB) | 4,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 5,00 | 2. | Sass (Atomic) | 4,00 | 3. | Franczuk (Zryw) | 3,00 | 4. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 5. | Kupczak (Rybnik Team) | 3,00 | 6. | Wilk (Monstars) | 3,00 | 7. | Bączyński (Romus) | 2,00 | 8. | Hiltawski (Green Peas) | 2,00 | 9. | Isbrandt (Romus) | 2,00 | 10. | Jurkiewicz (Zryw) | 2,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bączyński (Romus) | 1,00 | 2. | Bednarek (Wataha) | 1,00 | 3. | Filczek (Hica) | 1,00 | 4. | Hiltawski (Green Peas) | 1,00 | 5. | Jurkiewicz (Zryw) | 1,00 | 6. | Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 7. | Sawicki (Se Gramy) | 1,00 | 8. | Szabatowski (PMB) | 1,00 | 9. | Szatka (Zryw) | 1,00 | 10. | Wilk (ZGP) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Błachnio (Wataha) | 5,00 | 2. | Czempik (ZGP) | 5,00 | 3. | Kinczewski (Romus) | 5,00 | 4. | Zimek (PMB) | 5,00 | 5. | Hiltawski (Green Peas) | 4,00 | 6. | Kuzio (ZGP) | 4,00 | 7. | Lato (Gwiezdno Flota) | 4,00 | 8. | Szmal (Atomic) | 4,00 | 9. | Tataruch (Se Gramy) | 4,00 | 10. | Franczuk (Zryw) | 3,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Kaptacz (Atomic) | 71,4% | 2. | Rospondek (Wataha) | 69,2% | 3. | Sass (Atomic) | 69,2% | 4. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 68,4% | 5. | Kupczak (Rybnik Team) | 66,7% | 6. | Szabatowski (PMB) | 66,7% | 7. | Szymura (Rybnik Team) | 62,5% | 8. | Bączyński (Romus) | 61,5% | 9. | Pruś (Energiczni) | 60,0% | 10. | Huras (Energiczni) | 57,1% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Rospondek (Wataha) | 71,4% | 2. | Kupczak (Rybnik Team) | 60,0% | 3. | Szymura (Rybnik Team) | 60,0% | 4. | Bączyński (Romus) | 50,0% | 5. | Wilk (Monstars) | 50,0% | 6. | Szymura (Rybnik Team) | 44,4% | 7. | Hiltawski (Green Peas) | 42,9% | 8. | Wierzbicki (Monstars) | 42,9% | 9. | Franczuk (Zryw) | 40,0% | 10. | Kaczmarczyk (Hica) | 40,0% |
Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Faza półfinałowa | Spotkania 2 | | Para 1: | | Gwiezdno Flota | 72 | : | 56 | Budsar | więcej» | (13-04-2024 13:00) | | Para 2: | | Rybnik Team | 80 | : | 60 | Dobermany | więcej» | (13-04-2024 14:40) | | Spotkania 1 | | Para 1: | | Budsar | 80 | : | 111 | Gwiezdno Flota | więcej» | (06-04-2024 16:15) | | Para 2: | | Dobermany | 55 | : | 66 | Rybnik Team | więcej» | (06-04-2024 17:35) | | — Finały | Spotkania 3 | | O 1. miejsce: | | Dobermany | 64 | : | 42 | Rybnik Team | więcej» | (06-05-2023 13:20) | | Spotkania 2 | | Rybnik Team | 64 | : | 52 | Dobermany | więcej» | (29-04-2023 13:20) | | O 3. miejsce: | | Gwiezdno Flota | 62 | : | 68 | Monstars | więcej» | (29-04-2023 12:00) | | Spotkania 1 | | O 1. miejsce: | | Dobermany | 69 | : | 57 | Rybnik Team | więcej» | (22-04-2023 13:20) | | O 3. miejsce: | | Monstars | 59 | : | 38 | Gwiezdno Flota | więcej» | (22-04-2023 12:00) | |
Najbliższe meczeTabele |