RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2022/23 - Runda zasadnicza - Kolejka 16(2023-02-25) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Grzywacz (Wielka Kiść) | 37,00 | 2. | Paluch (Wataha) | 29,00 | 3. | Marszałek (Wataha) | 28,00 | 4. | Kowalski (Olimpia) | 26,00 | 5. | Trałka (Basket Czerwionka) | 22,00 | 6. | Kałuziński (Basket Czerwionka) | 19,00 | 7. | Szymczyk (New York Bricks) | 18,00 | 8. | Jurkiewicz (Zryw) | 17,00 | 9. | Ogon (Płomień Żory) | 17,00 | 10. | Forajter (Basket Czerwionka) | 16,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Grzywacz (Wielka Kiść) | 33,00 | 2. | Trałka (Basket Czerwionka) | 30,00 | 3. | Smyl (Asy Śląska) | 25,00 | 4. | Zadęcki (Green Peas) | 22,00 | 5. | Paluch (Wataha) | 20,00 | 6. | Warzycha (Olimpia) | 19,00 | 7. | Franczuk (Zryw) | 17,00 | 8. | Krajewski (Dobre Chłopaki) | 17,00 | 9. | Marszałek (Wataha) | 17,00 | 10. | Pomaranik (Dobre Chłopaki) | 17,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kowalski (Olimpia) | 19,00 | 2. | Żurawlow (Dobre Chłopaki) | 18,00 | 3. | Szymczyk (New York Bricks) | 17,00 | 4. | Paluch (Wataha) | 14,00 | 5. | Marszałek (Wataha) | 12,00 | 6. | Wcisło (Energiczni) | 12,00 | 7. | Jurkiewicz (Zryw) | 11,00 | 8. | Warzycha (Olimpia) | 11,00 | 9. | Forajter (Basket Czerwionka) | 10,00 | 10. | Fornagiel (Wataha) | 10,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Janiszewski (Basket Czerwionka) | 9,00 | 2. | Szastak (Wataha) | 5,00 | 3. | Wieczorek (Olimpia) | 5,00 | 4. | Borysławski (Wielka Kiść) | 4,00 | 5. | Forajter (Basket Czerwionka) | 4,00 | 6. | Marszałek (Wataha) | 4,00 | 7. | Radziszewski (Bociany Manhattan) | 4,00 | 8. | Wania (Wielka Kiść) | 4,00 | 9. | Błachnio (Wataha) | 3,00 | 10. | Breguła (Asy Śląska) | 3,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Smyl (Asy Śląska) | 6,00 | 2. | Wcisło (Energiczni) | 5,00 | 3. | Wieczorek (Olimpia) | 5,00 | 4. | Zadęcki (Green Peas) | 5,00 | 5. | Żurawlow (Dobre Chłopaki) | 5,00 | 6. | Franczuk (Zryw) | 4,00 | 7. | Grzywacz (Wielka Kiść) | 4,00 | 8. | Schlagner (Olimpia) | 4,00 | 9. | Breguła (Asy Śląska) | 3,00 | 10. | Janik (Wielka Kiść) | 3,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kałuziński (Basket Czerwionka) | 3,00 | 2. | Paluch (Wataha) | 3,00 | 3. | Cybula (Basket Czerwionka) | 2,00 | 4. | Dachowski (New York Bricks) | 2,00 | 5. | Ogon (Płomień Żory) | 2,00 | 6. | Forajter (Basket Czerwionka) | 1,00 | 7. | Fornagiel (Wataha) | 1,00 | 8. | Jurkiewicz (Zryw) | 1,00 | 9. | Markocki (Wataha) | 1,00 | 10. | Marszałek (Wataha) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Zadęcki (Green Peas) | 7,00 | 2. | Krajewski (Dobre Chłopaki) | 6,00 | 3. | Mieszczanin (Asy Śląska) | 6,00 | 4. | Żurawlow (Dobre Chłopaki) | 6,00 | 5. | Breguła (Asy Śląska) | 5,00 | 6. | Trałka (Basket Czerwionka) | 5,00 | 7. | Wieczorek (Olimpia) | 5,00 | 8. | Błachnio (Wataha) | 4,00 | 9. | Przondziono (Zryw) | 4,00 | 10. | Schlagner (Olimpia) | 4,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Grzywacz (Wielka Kiść) | 63,6% | 2. | Trałka (Basket Czerwionka) | 63,2% | 3. | Marszałek (Wataha) | 57,1% | 4. | Belicki (Bociany Manhattan) | 55,6% | 5. | Kowalski (Olimpia) | 54,6% | 6. | Ogon (Płomień Żory) | 54,6% | 7. | Przondziono (Zryw) | 45,5% | 8. | Bryjak (Asy Śląska) | 44,4% | 9. | Paluch (Wataha) | 43,8% | 10. | Zadęcki (Green Peas) | 41,7% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Kałuziński (Basket Czerwionka) | 50,0% | 2. | Grzywacz (Wielka Kiść) | 44,4% | 3. | Paluch (Wataha) | 44,4% | 4. | Warzycha (Olimpia) | 37,5% | 5. | Markocki (Wataha) | 33,3% | 6. | Franczuk (Zryw) | 30,8% | 7. | Janiszewski (Basket Czerwionka) | 30,0% | 8. | Smyl (Asy Śląska) | 25,0% | 9. | Wolski (Bociany Manhattan) | 25,0% | 10. | Szastak (Wataha) | 22,2% |
Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Asy Śląska | 39 | : | 77 | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Drozd | 69 | : | 66 | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Płomień Żory | 74 | : | 67 | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | 99 | : | 69 | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | 74 | : | 70 | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Dobermany | 51 | : | 46 | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Hica | 65 | : | 88 | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Dobre Chłopaki | 90 | : | 60 | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | New York Bricks | 50 | : | 69 | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Kolejka 16 | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 18 | | 2 Liga: | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (13-04-2024 9:00) | | OKKS | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (13-04-2024 10:20) | | PMB | - | : | - | Drozd | więcej» | (13-04-2024 11:40) | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (13-04-2024 16:00) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (13-04-2024 17:20) | |
|