RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19)Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Marcin Weselak (Budsar) | 30,57 | 2. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 27,20 | 3. | Jacek Rduch (Rybnik Team) | 26,00 | 4. | Artur Bubel (Monstars) | 22,00 | 5. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 22,00 | 6. | Kamil Nowak (Drim Tim) | 21,71 | 7. | Rafał Janik (Wielka Kiść) | 18,00 | 8. | Adam Szabatowski (PMB) | 17,67 | 9. | Marcin Szpala (Wielka Kiść) | 17,33 | 10. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 16,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 28,40 | 2. | Adam Szabatowski (PMB) | 24,67 | 3. | Marcin Weselak (Budsar) | 21,86 | 4. | Artur Bubel (Monstars) | 21,00 | 5. | Jacek Rduch (Rybnik Team) | 20,50 | 6. | Kamil Nowak (Drim Tim) | 19,86 | 7. | Michał Broda (Wściekłe Psy) | 19,33 | 8. | Grzegorz Podulka (Budsar) | 18,33 | 9. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 17,00 | 10. | Michał Winkler (Jaworzno) | 17,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Marcin Weselak (Budsar) | 13,43 | 2. | Jacek Rduch (Rybnik Team) | 10,00 | 3. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 9,50 | 4. | Michał Jurkiewicz (Zryw) | 9,25 | 5. | Marcin Szpala (Wielka Kiść) | 8,67 | 6. | Witold Zimek (PMB) | 8,67 | 7. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 8,50 | 8. | Kamil Nowak (Drim Tim) | 8,43 | 9. | Artur Bubel (Monstars) | 7,50 | 10. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 7,50 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Daniel Sergiel (Jaworzno) | 9,00 | 2. | Michał Moralewicz (Budsar) | 6,83 | 3. | Rafał Janik (Wielka Kiść) | 5,50 | 4. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 5,00 | 5. | Jacek Rduch (Rybnik Team) | 5,00 | 6. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 5,00 | 7. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 4,50 | 8. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 4,50 | 9. | Bartosz Stawowski (Drim Tim) | 4,43 | 10. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 4,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 4,00 | 2. | Daniel Sergiel (Jaworzno) | 3,00 | 3. | Jarosław Koźmiński (Longman) | 2,67 | 4. | Adrian Wilk (Monstars) | 2,50 | 5. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 2,40 | 6. | Rafał Janik (Wielka Kiść) | 2,00 | 7. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 1,86 | 8. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 1,71 | 9. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 1,67 | 10. | Mariusz Wierzbicki (PMB) | 1,67 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Marcin Palicki (Green Peas) | 0,83 | 2. | Paweł Juraszek (Wielka Kiść) | 0,71 | 3. | Marcin Weselak (Budsar) | 0,57 | 4. | Michał Jurkiewicz (Zryw) | 0,50 | 5. | Arkadiusz Piekarski (Jaworzno) | 0,50 | 6. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 0,50 | 7. | Jacek Rduch (Rybnik Team) | 0,50 | 8. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 0,50 | 9. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 0,40 | 10. | Michał Goj (Dobermany) | 0,33 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 4,50 | 2. | Jacek Rduch (Rybnik Team) | 4,00 | 3. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 4,00 | 4. | Krzysztof Franczuk (Zryw) | 3,67 | 5. | Michał Broda (Wściekłe Psy) | 3,00 | 6. | Łukasz Widera (PMB) | 3,00 | 7. | Marcin Hiltawski (Green Peas) | 2,75 | 8. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 2,67 | 9. | Andrzej Brańka (Jaworzno) | 2,50 | 10. | Marek Palej (Green Peas) | 2,50 |
Skuteczność z gry (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Marcin Weselak (Budsar) | 63,2% | 2. | Kamil Nowak (Drim Tim) | 60,0% | 3. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 50,5% | 4. | Adam Szabatowski (PMB) | 49,2% | 5. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 48,1% | 6. | Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 47,3% | 7. | Bartosz Stawowski (Drim Tim) | 46,0% | 8. | Michał Goj (Dobermany) | 45,8% | 9. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 44,3% | 10. | Grzegorz Podulka (Budsar) | 40,2% |
Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Faza półfinałowa | Spotkania 2 | | Para 1: | | Gwiezdno Flota | 72 | : | 56 | Budsar | więcej» | (13-04-2024 13:00) | | Para 2: | | Rybnik Team | 80 | : | 60 | Dobermany | więcej» | (13-04-2024 14:40) | | Spotkania 1 | | Para 1: | | Budsar | 80 | : | 111 | Gwiezdno Flota | więcej» | (06-04-2024 16:15) | | Para 2: | | Dobermany | 55 | : | 66 | Rybnik Team | więcej» | (06-04-2024 17:35) | | — Finały | Spotkania 3 | | O 1. miejsce: | | Dobermany | 64 | : | 42 | Rybnik Team | więcej» | (06-05-2023 13:20) | | Spotkania 2 | | Rybnik Team | 64 | : | 52 | Dobermany | więcej» | (29-04-2023 13:20) | | O 3. miejsce: | | Gwiezdno Flota | 62 | : | 68 | Monstars | więcej» | (29-04-2023 12:00) | | Spotkania 1 | | O 1. miejsce: | | Dobermany | 69 | : | 57 | Rybnik Team | więcej» | (22-04-2023 13:20) | | O 3. miejsce: | | Monstars | 59 | : | 38 | Gwiezdno Flota | więcej» | (22-04-2023 12:00) | |
Najbliższe meczeTabele |