RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2020/21): Faza pierwszaMinimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2. Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Adam Bączyński (Romus) | 34,43 | 2. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 27,20 | 3. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 22,00 | 4. | Adrian Wilk (Monstars) | 20,60 | 5. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 19,73 | 6. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 18,82 | 7. | Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota) | 18,43 | 8. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 17,50 | 9. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 17,14 | 10. | Dawid Kinczewski (Romus) | 16,63 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Adam Bączyński (Romus) | 33,86 | 2. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 27,40 | 3. | Adrian Wilk (Monstars) | 21,00 | 4. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 20,57 | 5. | Krzysztof Franczuk (Zryw) | 19,91 | 6. | Adam Szabatowski (PMB) | 19,20 | 7. | Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota) | 19,00 | 8. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 17,71 | 9. | Damian Szastak (Wataha) | 17,70 | 10. | Dominik Rajczak (Energiczni) | 17,13 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Witold Zimek (PMB) | 11,57 | 2. | Michał Stępień (Atomic) | 11,56 | 3. | Łukasz Kowalski (Olimpia) | 11,44 | 4. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 11,27 | 5. | Mariusz Soja (Atomic) | 10,40 | 6. | Paweł Muras (Rybnik Team) | 9,75 | 7. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 9,55 | 8. | Tomasz Zając (Romus) | 9,33 | 9. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 8,80 | 10. | Michał Jurkiewicz (Zryw) | 8,55 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 6,17 | 2. | Adam Bączyński (Romus) | 6,14 | 3. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 5,80 | 4. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 5,56 | 5. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 4,82 | 6. | Bartosz Błachnio (Wataha) | 4,50 | 7. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 4,14 | 8. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 3,86 | 9. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 3,80 | 10. | Marek Kubas (PMB) | 3,70 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 4,33 | 2. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 4,11 | 3. | Patryk Krajewski (Dobre Chłopaki) | 3,13 | 4. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 3,10 | 5. | Adam Bączyński (Romus) | 3,00 | 6. | Robert Wieczorek (Olimpia) | 3,00 | 7. | Dominik Rajczak (Energiczni) | 2,88 | 8. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 2,71 | 9. | Andrzej Sass (Atomic) | 2,67 | 10. | Adrian Wilk (Monstars) | 2,60 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Sebastian Kołodziej (Atomic) | 4,50 | 2. | Błażej Napierała (Rybnik Team) | 1,33 | 3. | Michał Stępień (Atomic) | 1,33 | 4. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 1,18 | 5. | Jarek Harazin (ZGP) | 1,00 | 6. | Jarosław Urych (Longman) | 1,00 | 7. | Marcin Przybecki (Monstars) | 0,88 | 8. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 0,83 | 9. | Marcin Kozik (Longman) | 0,80 | 10. | Łukasz Kowalski (Olimpia) | 0,78 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Artur Czempik (ZGP) | 6,67 | 2. | Bartosz Błachnio (Wataha) | 4,90 | 3. | Patryk Krajewski (Dobre Chłopaki) | 3,88 | 4. | Szymon Kusyk (Dobre Chłopaki) | 3,86 | 5. | Łukasz Skrzyński (ZGP) | 3,83 | 6. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 3,60 | 7. | Adam Szabatowski (PMB) | 3,60 | 8. | Robert Wieczorek (Olimpia) | 3,56 | 9. | Krzysztof Franczuk (Zryw) | 3,55 | 10. | Kamil Żurawlow (Dobre Chłopaki) | 3,55 |
Skuteczność z gry (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 56,9% | 2. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 56,5% | 3. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 55,4% | 4. | Dawid Kinczewski (Romus) | 55,0% | 5. | Adrian Wilk (Monstars) | 53,1% | 6. | Adam Bączyński (Romus) | 51,2% | 7. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 50,7% | 8. | Michał Włodarczyk (Hica) | 50,5% | 9. | Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota) | 50,0% | 10. | Dominik Jacaszek (Energiczni) | 48,7% |
Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 40,8% | 2. | Grzegorz Kurek (Atomic) | 40,5% | 3. | Sebastian Kusiak (Se Gramy) | 39,3% | 4. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 38,8% | 5. | Robert Wieczorek (Olimpia) | 35,3% | 6. | Adam Bączyński (Romus) | 34,6% | 7. | Krzysztof Franczuk (Zryw) | 33,1% | 8. | Marek Kubas (PMB) | 32,9% | 9. | Damian Szastak (Wataha) | 31,8% | 10. | Tomasz Kiełtyka (PMB) | 31,3% |
Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)Fauli technicznych | # | Zawodnik | # |
---|
| 1. | Krzysztof Franczuk (Zryw) | 4,00 | 2. | Sebastian Kołodziej (Atomic) | 2,00 | 3. | Wiktor Wierzbicki (Monstars) | 2,00 | 4. | Bartosz Błachnio (Wataha) | 1,00 | 5. | Szymon Filczek (Hica) | 1,00 | 6. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 7. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 1,00 | 8. | Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 9. | Marek Kubas (PMB) | 1,00 | 10. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 11. | Grzegorz Kurek (Atomic) | 1,00 | 12. | Mateusz Maziarz (Energiczni) | 1,00 | 13. | Tomasz Mucha (Hica) | 1,00 | 14. | Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 15. | Andrzej Sass (Atomic) | 1,00 | 16. | Mariusz Soja (Atomic) | 1,00 | 17. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 18. | Krzysztof Zając (PMB) | 1,00 | 19. | Kamil Żurawlow (Dobre Chłopaki) | 1,00 |
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Asy Śląska | 39 | : | 77 | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Drozd | 69 | : | 66 | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Płomień Żory | 74 | : | 67 | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | 99 | : | 69 | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | 74 | : | 70 | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Dobermany | 51 | : | 46 | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Hica | 65 | : | 88 | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Dobre Chłopaki | 90 | : | 60 | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | New York Bricks | 50 | : | 69 | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Kolejka 16 | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 18 | | 2 Liga: | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (13-04-2024 9:00) | | OKKS | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (13-04-2024 10:20) | | PMB | - | : | - | Drozd | więcej» | (13-04-2024 11:40) | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (13-04-2024 16:00) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (13-04-2024 17:20) | |
|